Корогва

(no subject)

 Вечір пам'яті Миколи Петровича Будника, хоч і за суттєво скороченою програмою, проте відбувся, і відбувся цілком вдало. Дякуємо усім, хто був з нами сьогодні -- і особисто, і думкою -- і сподіваємося зустрітися ще не раз.
Дай же, Боже, вам, всім головам слухавшим і всьому миру християнському, од сьогодні всім на здравіє, щасливії літа до кінця віку.
Корогва

КОНЦЕРТ ПАМ'ЯТІ МИКОЛИ БУДНИКА

20 лютого 2011 року о 17.00 у Будинку вчителя (м. Київ, вул. Володимирська, 57) відбудеться концерт, присвячений світлій пам'яті легендарного бандуриста, засновника і панотця Київського кобзарського цеху Миколи Петровича Будника. У концерті братимуть участь його учні та друзі. Чекаємо тих, хто знав Миколу Петровича та шанує його світлу пам'ять, а також усіх небайдужих.
Корогва

Концерт Едуарда Драча

 19 січня 2011 року, на Хрещення, у рамках Вечорів співаного слова відбудеться авторський вечір Едуарда Драча "Про славу і багатство". Місце проведення – галерея Фонду сприяння розвитку мистецтв (вул. Фролівська, 1/6, ст. м. "Контрактова площа"). Подробиці та уточнення тут. 

Корогва

Кобзарська Покрова 2010

 Щороку протягом століть кобзарські цехові товариства розпочинали свої мандрівки Україною на Трійцю, а завершували на Покрову.

14 жовтня, Покровська церква(м. Київ, вул. Зелінського, 7), після служби братчики Цеху будуть кобзарювати.

Запрошуємо усіх небайдужих.
Корогва

Український Музичний Ярмарок-2010

Кобзарський Цех буде представлений на Українському Музичному Ярмарку - 2010, який проходитиме 7-9 жовтня у п’яти павільйонах Національного Комплексу «Експоцентр України» (пр. Ак. Глушкова, 1; павільйони 1, 2, 3, 7, 9).

7-9 жовтня у п’яти павільйонах Національного Комплексу «Експоцентр України» (пр. Ак. Глушкова, 1; павільйони 1, 2, 3, 7, 9) відбудеться Український Музичний Ярмарок-2008, на якому буде представлено останні розробки найкращих українських та закордонних виробників галузі. Крім самої виставки, програма ярмарку передбачає низку вузько-спрямованих слухань, показово-навчальних виступів (зокрема, народних умільців), концерт сучасних виконавців, пізнавально-розважальні заходи для дітей та підлітків тощо.
 
Корогва

Дума про Озівських братів, Георгій Кирилович Ткаченко

Г.К. Ткаченко грає козацьку пісню (думу) про Озівських братів. Страшенно рідкісний запис, як грає старосвітський бандурист Георгій Кирилович Ткаченко. запис з архіву бандуриста В.Ю. Мішалова, 1984 р.Б, Київ. Чи не найраніший видиво-запис старосвітської бандури.